Inauguracja A-klasy

Po rocznej przerwie nasza drużyna powraca do A-klasy. Dzisiaj o godz. 17:00 rozegramy pierwszy mecz ligowy z Unią Rędziny. Mecz odbędzie się w Rudnikach, przy ul. Dworcowej 18a. W naszej drużynie w porównaniu do poprzedniego sezonu nastąpiły kosmetyczne zmiany. Skład wzmocnili dwaj młodzieżowcy. Jakub Szyda, który został wypożyczony na rok z Dąbrowianki Dąbrowa Zielona oraz Piotr Grabowski, który jest naszym wychowankiem. Z klubu odszedł za to Michał Tyrek. Po roku wypożyczenia powrócił on z Kłomnic by zdecydować się na transfer właśnie do naszego najbliższego rywala. Unia Rędziny mocno wzmocniła się w tym okienku transferowym i na starcie ligi można ich uznać za bardzo poważnego kandydata do awansu. W poprzednim sezonie zajęli 5 miejsce w lidze z dorobkiem 47 pkt. w 26 meczach. Jak spiszą się podopieczni Artura Mysłka na tle silnego rywala? Dowiemy się tego po ostatnim gwizdku około godz.19, jednak już teraz trzymamy kciuki za Start i po cichu liczymy na małą niespodziankę;)