Sparing: Piast Przyrów 11-2 Start Soborzyce

Po bardzo słabym meczu przegrywamy pierwszy sparing aż 11:2(2:1). Piast Przyrów, który w poprzednim sezonie awansował do ligi okręgowej wygrywając spotkanie barażowe, nie dał nam najmniejszych szans w tym meczu. Tłumaczyć się jedynie możemy wystawieniem 3 juniorów w pierwszym składzie, którzy dopiero zaczynają uczyć się gry na seniorskim poziomie. Poza tym ze względu na sezon urlopowy nie mogliśmy skorzystać z kilku podstawowych zawodników. Miejmy nadzieję, że za tydzień trener będzie miał większe pole manewru przy ustalaniu składu i drugi raz do takiego blamażu nie dojdzie.

Piast Przyrów 11-2 Start Soborzyce
0-1 Łopuszyński
5-2 Struski

Skład Startu:Urbański(72' Kosiń) - Mysłek, Piekacz, Wodzisławski W., Rutkowski ( 46' Struski)- Wodzisławski H., Zygoń, Nowak, Grabowski P., zaw. testowany -Łopuszyński