KS Kotowice wycofany!

W sezonie 2020/2021 , w rozgrywkach Klasy A, grupa II nie zobaczymy niestety zespołu KS Kotowice, który zrezygnował z rozgrywek na tym szczeblu i postanowił zgłosić zespół do rozgrywek Klasy B.

W ten sposób skomplikowała się sytuacja zarówno jeżeli chodzi o rozgrywki Klasy A, grupa II ponieważ aby uniknąć dwóch pauz w terminarzu należy zmodyfikować terminarz, jak i również w rozgrywkach Klasy B gdzie łącznie jest 21 zespołów.

Decyzje w tych sprawach podejmie na najbliższym posiedzeniu Komisja Rozgrywek oraz Dyscypliny Podokręgu Częstochowa.

Poniżej przedstawiamy treść pisma Zarządu KS Kotowice odnośnie wycofania zespołu z rozgrywek Klasy A:

"Zarząd Klubu Sportowego KS Kotowice po rozmowach z zawodnikami, podjął decyzję, iż Klub nie jest w stanie w nadchodzącym sezonie wystartować w A Klasie. Prosimy o przesunięcie naszej drużyny na sezon 2020/2021 do B Klasy.

Decyzja została podjęta zarówno ze względów kadrowych, jak i finansowych.
Za wszelkie utrudnienia związane z tą sytuacją przepraszamy. (...)"