Sparing: Start Soborzyce 1-5 Piast Przyrów

W sobotę rozegraliśmy pierwszy mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym. Na swoim boisku podejmowaliśmy występującego w lidze okręgowej Piasta Przyrów.
Pierwsza połowa meczu była dość wyrównana. Oba zespoły stworzyły sobie kilka sytuacji bramkowych jednak niemal do samego końca nic konkretnego z tego nie wynikało. Dopiero w 45 min. Kamil Sztymala wyprowadził przyjezdnych na prowadzenie.
W drugiej części gry inicjatywę przejął Piast. Kolejne dwie bramki dorzucił Kamil Sztymala oraz Karol Hasikowski, na co my odpowiedzieliśmy golem naszego grającego trenera - Artura Mysłka.

Start Soborzyce 1-5 Piast Przyrów
bramki: Mysłek Artur - 3x Sztymala Kamil, 2x Hasikowski Karol

Skład Startu Soborzyce: Urbański Dawid - Kosiń Błażej, Mysłek Artur, Kłos Mateusz, Wodzisławski Jakub - Wodzisławski Wojciech, Łopuszyński Sebastian, Struski Norbert, Balsam Konrad, Sztymala Damian - Kosiński Paweł (Rutkowski Dominik)