Sparing: Płomień Częstochowa 3-0 Start Soborzyce

W sobotnie południe Nasza drużyna rozegrała drugi mecz sparingowy w obecnym okresie przygotowawczym. Tym razem zmierzyliśmy się w Częstochowie z miejscowym Płomieniem, który w nowym sezonie będzie beniaminkiem A-klasy gr. I.

Pierwsza połowa była dość wyrównana, obie drużyny kilkukrotnie zagroziły bramce rywali choć stuprocentowych okazji z tego nie było. Pod koniec koniec połowy gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Borysa Wiskulskiego.
W drugiej połowie Płomień dołożył jeszcze dwie bramki wykorzystując błędy w naszej obronie. My odpowiedzieliśmy tylko strzałem w słupek Kuby Wodzisławskiego.

Płomień Częstochowa 3-0(1-0) Start Soborzyce
1-0 Borys Wiskulski
2-0 Przemysław Sikora
3-0 Dominik Nienartowicz

Skład Startu Soborzyce:
Urbański Dawid- Balsam Konrad, Mysłek Artur, Piekacz Tomasz, Wodzisławski Jakub - Wodzisławski Wojciech, Łopuszyński Sebastian, Zawodnik testowany 1, Struski Norbert, Sztymala Damian - Zawodnik testowany 2.