Pierwszy komplet punktów

Za nami 3 kolejka B-klasy gr. I i w końcu upragnione zwycięstwo dla Startu Soborzyce. Nasz drużyna pewnie wygrała w Krasicach z Białą Gwiazdą 5-2 pomimo iż po pierwszy dziesięciu minutach przegrywaliśmy... 0-2. Bramkę kontaktową do szatni strzelił Adrian Nasidłowski, który dostał prostopadłą piłkę na granicy linii spalonego i pewnie po krótkim rogu pokonał bramkarza. O ile pierwsza połowa była dość wyrównana z tą różnicą że gospodarze prowadzili jedną bramką o tyle w drugiej na boisku grała już tylko jedna drużyna. Chwilę po przerwie dwie bramki zdobywa Damian Sztymala i podopieczni Andrzeja Lewandowskiego wychodzą na prowadzenie. Szczególnie pierwsza bramka "Dinka" była pięknej urody a to za sprawą Adriana. Dostał on podanie od Konrada Balsama z prawej części boiska, przepuścił ją widząc wybiegającego za nim Damiana a ten bez większych problemów zdobył gola. 4 bramka to rzut karny na Sebastianie Łopuszyńskim, w dość kuriozalnej sytuacji. Seba poszedł za piłką, która goalkeeper rywali powinien złapać bez problemu. Tak się jednak nie stało, piłka przeleciała obok niego i musiał ratować się faulem na skrzydłowym Startu. Rzut karny pewnie wykorzystał Hubert Wodzisławski. Ostatnie trafienie w zamieszaniu w szesnastce gospodarzy zdobywa Jakub Zygoń, dzięki czemu Start może pewnie się cieszyć ze swojej pierwszej wygranej w tym sezonie.

Za tydzień w sobotę gramy na swoim boisku z Iskrą Mokrzesz i mamy nadzieję, że zobaczymy naszą drużynę w takiej dyspozycji jak była w drugiej połowie spotkania z Białą Gwiazdą.

Skład Startu: Biala Gwiazda Krasice 2-5 Start Soborzyce