Klubowe kalendarze na rok 2020!

Po wielkim sukcesie jakim okazała się sprzedaż naszych klubowych kalendarzy w poprzednim roku w tym również wychodzimy z podobną inicjatywą. Dzięki firmom, które postanowiły się zareklamować na kalendarzach, osobą indywidualnym chcącym wspomóc ich produkcję jak i tym, którzy postanowili go kupić zebraliśmy w poprzednim roku po potrąceniu kosztów produkcji ponad 3500 zł. za co bardzo wszystkim dziękujemy po raz kolejny!

Jest to dla nas bardzo okazała pomoc dlatego i w tym roku chcemy zrobić podobny projekt na identycznych zasadach. Od dnia dzisiejszego do 1 grudnia 2019r. będziemy zbierać pieniądze zarówno od firm jak i osób indywidualnych chcących się zareklamować na kalendarzu. Będą to kwoty takie same jak w ubiegłym roku:

Za reklamę swojej firmy - 200 zł.
Za wymienienie osoby z imienia i nazwiska - 100 zł.
Za sprzedaż 1 sztuki kalendarza - 20 zł.

W ciągu najbliższych tygodni osoby związane z Klubem będą zaglądać zarówno do okolicznych firm jak i pytać wszystkie napotkane osoby o chęć finansowania tego projektu. Przed nami jeszcze dwa domowe mecze gdzie również będziemy informowali o tej akcji. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na działania statutowe naszego klubu. Jeśli jesteś zainteresowany taką formą reklamy i chcesz w ten sposób pomóc Startowi Soborzyce będziemy bardzo wdzięczni!

.